0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN

Названі найпопулярніші туристичні напрямки українців

Найбільше громадяни України їздять на відпочинок до Єгипту і Туреччини - близько 1,65 мільйонів турів.

У поточному році більше двох мільйонів українців поїдуть за кордон через туроператорів. Про це у вівторок, 17 липня, повідомив комерційний директор туроператора SkyUp Олександр Альба, передає LIGA.net.

За його прогнозами, в цьому році ринок виросте на 22-28%: близько 1 млн туристів відправиться в Єгипет, близько 650 тисяч - в Туреччину, і близько 45 тисяч - в Об'єднані Арабські Емірати.

SkyUp, за даними Альби, в 2015 році вивіз за кордон понад 300 тисяч, у 2016 році – 707 тисяч українців, в 2018 планує вивезти близько 1 млн.

За даними дослідження Visa Global Travel Intentions Study, українці подорожують вдвічі менше європейців, але планують у найближчі два роки збільшити кількість поїздок за кордон майже в два рази. Українці роблять в середньому 1,2 поїздки в рік – в 2 рази менше глобального рівня (2,5), і подорожують по 8 днів, як і середньостатистичний глобальний турист.

40% українських мандрівників купують пакетні тури, а 60% - планують поїздки самостійно або купують в туристичних агентствах тільки частина послуг.

Відзначимо, в Україні мають намір посилити відповідальність туроператорів. Влада вирішила піти на такий крок після масових проблем українських туристів з перельотами цього літа.

Джерело: https://korrespondent.net
2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення