0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN

Мандрівники назвали острів Ява в Індонезії кращим у світі.

Мандрівники назвали острів Ява в Індонезії кращим у світі. Про це пише Travel and Leisure.

Щорічно видання для мандрівників проводить опитування серед своїх читачів, щоб з'ясувати кращі напрямки для відпочинку та назвати переможців власної премії World Awards. На цей раз туристи оцінили найвідоміші острова в світі. Критеріїв було кілька, в тому числі пам'ятки, пляжі, кухня, ставлення місцевих жителів та ін.

Найвищої оцінки удостоївся індонезійський острів Ява. Мандрівники особливо виділили його давню культуру, захоплюючі пам'ятки і сучасні готелі. Як пише видання, водоспади, вулкани, природні парки і пляжі з білим піском дозволяють туристам на Яві забути про все на світі. На острові в даний момент проживає близько 140 мільйонів чоловік.

Друге і третє місце дісталося ще двом індонезійськими островами. Це популярний Балі і розташований від нього в п'яти годинах на поромі острів Ломбок.

Також в топ-15 увійшли Мальдіви, Вайхеке в Новій Зеландії, філіппінські Палаван і Себу, Маврикій, грецький Парос в південно-західній частині Саронічної затоки. Замикають рейтинг найкращих островів Тасманія в Австралії, Галапагоські острови, острови Кука, Оркнейські острови в Шотландії, Мауї на Гаваях і Азорські острови в Португалії.

Джерело: https://www.otpusk.com/news/118786/
2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення