0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN

Ящірки і варани в Таїланді

Збираючись на відпочинок в в Таїланд багато хто побоюється того невідомого тваринного світу, який буде оточувати і чекати на них. Тут логічна проста істина: все невідоме небезпечно. Плюс на пам'ять приходить немислимо величезна кількість різних голлівудських сцен з фільмів про жахи субтропічних джунглів. Однак, скажу Вам по правді, якщо не боятися, а уважно придивлятися навколо, то можна зробити своє перебування в тропічній країні більш насиченим і цікавим, а що стосується дітей - відкрити цілий світ нових тварин, і море позитивних емоцій.

Мова в цій статті піде не про зоопарках, нема про крокодилячих фермах і навіть не про підводний світ сіамського затоки або Андаманського моря. Ми разом з Вами постараємося стати юними натуралістами і відкрити для себе повсякденний світ ящірок Таїланду, а також розвіяти міф про те, що в Таїланді & ndash; всі тварини небезпечні, отруйні і агресивні.

Гекони

гекона можна зустріти на кожному кроці. Маленькі ящірки, які повзають по стінах будинків, всередині квартир, номерів, в ресторанах і в готелях. Лапки їх оснащені маленькими присосками, що дозволяє їм триматися навіть на стелі. & Nbsp; Тайці називають & nbsp; їх & laquo; Чинь-чок & raquo ;. Вони нешкідливі і дуже цікаві & ndash; ніхто ніколи не намагається їх вапна або прогнати. До того ж, гекони харчуються комарами & ndash; тому навіть корисно, якщо ближче до вечора на стелі Вашої оселі збирається парочка геконів. Звичайно, вони часто порушують тишу своїм стрекотіння, а ще можуть налякати Вас, несподівано впавши прямо на голову, коли Ви намагаєтеся стягнути пляжну капелюх з верхньої полиці гардероба.

Найпопулярніша ящірка в Таїланді

Тайці відносяться до них спокійно, а деякі матусі лякають ними неслухняних дітей: & laquo; Якщо будеш себе погано вести, то прийде Чинь-чок і потягне твою печінку & raquo ;. Точно не можу сказати, але це ніби щось нашого бабайки. Тому, більшість тайських дітей побоюються ганятися за гекконами і & nbsp; ловити їх руками, на відміну від мого чоловіка.

Про ставлення російських туристів до геконам, у мене в пам'яті спливає одна смішна історія. Одна подружня пара дуже вразила, відвідавши крокодилячу ферму & ndash; досить поширена екскурсія, адже в Таїланді в природі зустріти крокодила майже нереально. Так ось на наступний день після неї, ця мила пара вирушила на іншу не менш відому екскурсію на річку Квай, де туристи залишаються ночувати в одному з екзотичних готелів прямо в джунглях на березі річки. Так от увечері, дружину прийшли до гіда вкрай схвильовані з проханням відправити їх на таксі назад в Паттайї. Після довгих з'ясувань, що власне, сталося, вони зізналися, що у них по кімнаті бігають крокодильчики, саме вони і є потенційно небезпечними для здоров'я їхнього життя. Ну що ж, у страху, так би мовити, очі великі. А може це просто чергова байка гідів ...

Ящірка з довгим хвостом.

Тайці називають її Кін Ка. Цю ящірку Ви навряд чи зустрінете будинку. Зате невеликі кущі вздовж дороги & ndash; улюблене місце. У бачити її просто і непросто одночасно & ndash; вона сидить нерухомо завмерши і ніщо не відрізняє її від гілок куща. Однак якщо трохи попрактикуватися в розгляданні кущів & ndash; Ви будете помічати їх пересування. Ця ящірка досить повільна і її легко зловити, але будьте обережні щелепи у них досить сильні.

На фото добре видно маленькі, але гострі зубки

Ця ящірка дуже цікава & ndash; хвіст довший її самої, тонкі високі лапи обрамлені кігтями, схожими на пташині. Коли вона розуміє, що виявлена, то активно дряпає, високо піднявши довгий хвіст. Мій чоловік, любитель дикої флори і фауни, одного разу зловив таку ящірку, правда не уникнувши укусу її гострих зубків, і заявив, що тепер вона буде у нас жити. Тиждень вона героїчно бойкотувала всілякі спроби годування, тому після закінчення цього терміну нам довелося її відпустити. Тепер, така ж ящірка часто забігає до нас під навіс поруч з будинком, ковзаючи і незграбно улепетивая від мене по плитці в момент виявлення. Хоча більше їй подобається все-таки прикидатися & laquo; дрантям & raquo ;, що несказанно здорово & ndash; прекрасна можливість зробити кілька веселих кадрів & hellip;

Великий гекон Току.

Якщо ви опинитеся в Таїланді, то зустріч з Току буде однією з найяскравіших повсякденних подій. Якщо Ви вже були, то напевно чули ввечері або зранку неймовірно гучний і чіткий трохи горловий звук в два склади Те-Кеее & hellip; Саме ці звуки видає великий (довжиною в дві долоні) гекон Току. Зелений в химерну червону цяточку гекон часто селиться в будинках.

Його поява в будинку тайці розцінюють як велику удачу. Якщо в будинку оселився Току, то з кармою все в порядку (щось на зразок нашого лелеки на даху). У нашому будинку їх оселилося цілих два. Витончені в своїх вигинах, неквапливі, але моторні, вони сидять нерухомо, чатуючи здобич. А вранці нас будить гучне і незмінне Те-кеее. Харчуються вони комахами. На підлозі, над місцем, де засідають наші струмі невеликий склад крил метеликів. Ніколи не намагайтеся його зловити, ГЕКОН володіє дуже могутніми щелепами. Випробувано чоловіком на собі ...

Варани

Це чудо, що нагадує Комодський дракони можна віднести екзотики з великої літери. Злякатися & ndash; запросто! Але для дітей & ndash; це буде незабутня зустріч! Величезні, повільні, значні. & Nbsp; Життя цих тварин нерозривно пов'язана з водою, в ній вони проводять більшу кількість часу, добувають їжу. Харчуються здебільшого падаллю, рибою. Не є небезпечними, якщо їх не намагатися зловити. & Nbsp; Варани не нападають на людину, коли він підійшов йдуть на недосяжну відстань, але якщо ви наполегливі і загнали варана в кут, то обороняючись, він б'є хвостом з такою силою, що здатна нанести серйозні пошкодження своєму кривднику.

Варани мешкають по всьому Таїланду, в тому числі і в столиці & nbsp; Бангкоку . Їх можна зустріти в митних каналах міста, на водоспаді Ераван, в річці Квай, але найбільше можливостей побачити варанів & ndash; в парку Люмпіні в Бангкоку. Про цей парк у нас на сайті є інформація в статті & nbsp; про парк Люмпіні . Там, в ставках парку, їх водитися безліч. Буде дуже цікаво прийти в парк Люмпіні на заході сонця, сісти біля ставка і поспостерігати за найдавнішими представниками величезних рептилій. 

2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення