0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN

Люксові готелі в Дніпропетровській області

Розширений пошук
2 результатів знайдено.
Ціна
Рейтинг
Мін. рейтинг
Тип готелю
Сортувати
Schiller
Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
0 відгуків
800.00 uah
доба
Дворянський
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
Готель "Дворянський" розташований в центральній  частині Дніпропетровська, з добре розвиненою системою транспортного сполучення. У декількох хвилинах ходьби  знаходиться мальовнича і найдовша набережна Європи. Також, в безпосередній близькості, знаходиться торгово-розважальний центр «...
0 відгуків
840.00 uah
доба

Дніпропетровська область. Каталог готелів.

Плануєте відпочинок, туристичну або бізнес подорож в Дніпропетровській області? Каталог готелей різного рівня комфорту і вартості номерів в Дніпропетровській області, на порталі Hotelguide.com.ua - Ваш вірний помічник у виборі відповідного готелю в Дніпропетровській області. У каталозі, Ви можете ознайомитися з інформацією про готелі, відгуками туристів, цінами на номери і галереєю фотографій готелю. 

Ознайомитися з цінами, подивитися контакти і замовити номер у готелях в Дніпропетровській області, за найкращою ціною, все це Ви можете зробити на порталі Hotelguide.com.ua. Також, Ви можете зв'язатися з представником будь-якого готелю для уточнення деталей проживання.

Якщо Ви плануєте туристичну поїзду, оберіть готель поруч з найцікавішими пам'ятками в Дніпропетровській області. На туристичному порталі Hotelguide, Ви можете побачити всі пам`ятки поруч з готелями в Дніпропетровській області на карті.

2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення