0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN

Готелі в Івано-Франківській області

Розширений пошук
1 результатів знайдено.
Ціна
Рейтинг
Мін. рейтинг
Тип готелю
Сортувати
Готель «КОРУНА»
Україна, Івано-Франківська область, Татарів
Готель «Коруна» в Татарові Готель «Коруна» розташований в селі Татарів, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Через Татарів проходять траси Мукачево – Івано-Франківськ – Львів (H09) і Татарів – Кам'янець-Подільський (P24). До Буковеля 14 км...
0 відгуків
1080.00 uah
доба

Івано-Франківська область. Каталог готелів.

Плануєте відпочинок, туристичну або бізнес подорож в Івано-Франківській області? Каталог готелей різного рівня комфорту і вартості номерів в Івано-Франківській області, на порталі Hotelguide.com.ua - Ваш вірний помічник у виборі відповідного готелю в Івано-Франківській області. У каталозі, Ви можете ознайомитися з інформацією про готелі, відгуками туристів, цінами на номери і галереєю фотографій готелю. 

Ознайомитися з цінами, подивитися контакти і замовити номер у готелях в Івано-Франківській області, за найкращою ціною, все це Ви можете зробити на порталі Hotelguide.com.ua. Також, Ви можете зв'язатися з представником будь-якого готелю для уточнення деталей проживання.

Якщо Ви плануєте туристичну поїзду, оберіть готель поруч з найцікавішими пам'ятками в Івано-Франківській області. На туристичному порталі Hotelguide, Ви можете побачити всі пам`ятки поруч з готелями в Івано-Франківській області на карті.

2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення