0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN
Асканія Нова

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolores nesciunt officia dolorum? Doloremque earum beatae vel ullam cupiditate eligendi? Expedita voluptas cupiditate, magnam ea nihil molestiae consectetur beatae dolorum tenetur!

Природа
Архитектура

Заповідник «Асканія-Нова» знаходиться в Херсонській області. Тут дивовижна природа. Це чи не єдиний у Європі первозданний куточок степу, який ніколи не обробляв осіб.

Історія заповідника «Асканія-Нова»

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» був заснований німецьким поміщиком Фрідріхом Фальц-Фейном в кінці 19 століття. Німецький поміщик виділила ділянку пасовищних угідь і створив заповідну територію, на якій жили унікальні тварини і птахи. Чутки про це грандіозному зоопарку пройшлися по всій Європі. У 1914 році Асканію відвідав російський імператор Микола ІІ. Він приїхав до Фрідріха і довго слухав його цікаві розповіді про унікальному заповіднику, про розведення рідкісних тварин. Імператор був вражений красою цих земель і тим, як уживаються на одній території олені, кенгуру, кози, страуси, антилопи гну та ін. Пізніше в листі до матері Микола ІІ писав: «Дивовижні враження, як картина з Біблії, ніби тварини вийшли з ковчега Ноя».

«Асканія-Нова» сьогодні

Сьогодні територія заповідника «Асканія-Нова» значно більше, його площа становить 33,3 тисячі гектар. До заповідника входять зоопарк, степ, дендрологічний парк. Тим, хто любить дику природу, сподобається розкішний степ, де відчувається багате розмаїття запахів рослин. У будь-який час року степ вражає неповторними фарбами, які постійно змінюються. Навесні срібні хвилі ковили ніжно поблискують на сонці, темні кольори надає типчак, яскраво горять червоні тюльпани, залучають звабливі гіацинти в блакитних і фіолетових тонах, ніжно біліють ромашки. Коли цвіте льон австрійський, земля покривається легким серпанком. Від дикого степу відрізняється своєрідний оазис – дендропарк, до якого відносяться ботанічний парк, лісостепова зона з дібровами і новий парк. Ви можете скористатися послугами гідів і прогулятися туристичними стежками, тінистими алеями під кронами столітніх дерев. Ви побачите галявини з північними ялинами, а також прекрасний ставок з острівцем, де живуть чарівні лебеді.

Що подивитися в заповіднику «Асканія-Нова»

Життя в степу не вщухає ні вдень, ні вночі. Вражає величезна кількість різних птахів і тварин! По всьому степу ллється таке різноманітне і неповторний спів птахів. Тут ви побачите страусів, елегантних журавлів, яскравих папуг, чорних гусей, гордих орлів, поважних фазанів, граціозних рожевих фламінго, струнких павичів. На території заповідника можна зустріти рідкісних тварин, привезених з Азії, Європи, Африки і Америки. Тут живуть зебри, індійські і африканські антилопи гну, гаяли, бики ватусси, горбаті зебри, олені, південноамериканські верблюди, антилопи, буйволи, поні, лами, а також сайгаки – найдавніші копитні, ровесники мамонтів. У степу живуть останні представники диких коней Пржевальського, яких людям так і не вдалося приручити: вони тримаються в зграї, а коли відчувають небезпеку, зриваються з місця. Але в цьому вільному благодатному краю тваринам ніщо не загрожує. Запорукою цього є любов дбайливих працівників заповідника «Асканія-Нова».

0.0/5.0
Нічого не знайдено
Поки що немає відгуків по готелю
Додати в обране
Для виконання дії Вам необхідно авторизуватись
Адреса
Україна, Херсонська область, Асканія Нова,
2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення