0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN
''Мертве море'' Лемурийское озеро

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolores nesciunt officia dolorum? Doloremque earum beatae vel ullam cupiditate eligendi? Expedita voluptas cupiditate, magnam ea nihil molestiae consectetur beatae dolorum tenetur!

Природа

В Херсонській області, біля села Григорівка знаходиться дивовижне озеро. Примітно воно в першу чергу кольором води, яка відрізняється характерним рожевим кольором. Втім, крім неймовірно мальовничого виду, озеро відрізняється також унікальні цілющі властивості - по суті, це наш, український аналог "Мертвого моря". Називається цей незвичайний водойм лемурійськіє озеро.

Води озера буквально тримають на плаву завдяки великому вмісту солі. Порівняння з "Мертвим морем" придумано не для красного слівця, адже кількість солі на літр води тут близько 300 грамів, що на 50 грамів більше, ніж у Мертвому морі. А тому лікувальні властивості цих вод нічим не поступаються солоним водам всесвітньо відомих курортів. Купання в озері корисно для лікування і профілактики захворювань шкіри і органів дихання, а ще суглобів і судин. Також окрему увагу заслуговують і грязі лемурійського озера, які сертифіковані як лікувальний і косметичний засіб і використовуються в салонах Австрії і Німеччини. Грязі насичені мінералами, які активізують роботу внутрішніх органів і допомагають поліпшити загальний стан організму, а ще сприяють омолодженню і припливу бадьорості.

Причина рожевого кольору озера - це життєдіяльність водоростей дуналіелла солоноводная, які мешкають в солоних морях. Якщо підійти ближче, рожева вода здається трохи мутнуватої, що, погодьтеся, ніяк не применшує достоїнств цього воістину унікального водоймища.

0.0/5.0
Нічого не знайдено
Поки що немає відгуків по готелю
Додати в обране
Для виконання дії Вам необхідно авторизуватись
Адреса
Україна, Херсонська область, Григорівка,
Місця поблизу
2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення