0 0
UAH
USD
EUR
UA
RU
EN
Замок Річарда

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolores nesciunt officia dolorum? Doloremque earum beatae vel ullam cupiditate eligendi? Expedita voluptas cupiditate, magnam ea nihil molestiae consectetur beatae dolorum tenetur!

Архитектура

Знайти цей будинок, пам'ятник архітектури XIX століття, спорудженого в стилі британської готики, можна на Андріївському узвозі — він знаходиться там під номером 15. Виглядає він як справжній старовинний замок побудований на досить складному рельєфі трохи нижче Андріївської церкви.

Будівлю почали будувати в 1902 році за замовленням київського підрядника Дмитра Орлова. Він хотів зробити там прибутковий будинок (здача квартир або кімнат для проживання), але був застрелений в 1911 році на Далекому Сході під час відрядження. Тягар будівництва будинку обрушилася на плечі його вдови. Їй вдалося взяти кредит і майже закінчити споруду, але на завершальній стадії будівництва в 1904 році з-за недбалості робітників у будинку сталася пожежа і замок повністю згорів — залишилися лише стіни. Вона ледве-ледве продала його за 100 тисяч рублів на аукціоні. Новий власник, після ремонтних робота, почав здавати там житло, але по Києву поповзли чутки про те, що в замку нечисть завелася, а вночі там взагалі можна посивіти від страху — по всьому будинку лунали тужливі і свистячі звуки.

Знімав там кімнату професора Київської духовної академії це в корені не влаштовувало — квартплата була невеликою, місце хорошим, а по зручностей рівних поруч дохідних будинків не було. Він почав досліджувати будинок і врешті-решт знайшов джерело звуку — він виходив з димоходу. Неабияк потрудившись, професор витяг звідти яєчну шкаралупу. Вона виявляється і була причиною дивних звуків: крізь маленькі дірочки в ній проходило повітря, а шкаралупа грала роль резонатора. Як вона потрапила в трубу, можна тільки здогадуватися.

0.0/5.0
Гостиница «Мир» 3*** расположена в живописной части Киева, возле Голосеевского парка, в десяти минутах езды от исторического центра города и в одной минуте ходьбы от станции метро Голосеевская. Высокое качество предоставляемых услуг и выгодное месторасположение гостиницы подходит как для деловых поездок, так и для отдыха. К Вашим услугам 138 комфортабельных...
0 відгуків
Поки що немає відгуків по готелю
Додати в обране
Для виконання дії Вам необхідно авторизуватись
Адреса
Україна, Київська область, Київ,
2018 hotelguide.com.ua - all rights reserved
Створення сайту - веб студія Ідейне рішення